Якість, перевірена урожаєм!

Оптимальним поєднанням «ціна-якість», є насіння сербської селекції, вирощуванням якого вже шостий рік поспіль займається компанія «ЮГ АГРОЛІДЕР».

Симбіоз Україна - Сербія пропонує на вітчизняному ринку тільки кращий результат. Зараз в лінійці компанії «ЮГ АГРОЛІДЕР» представлені гібриди соняшнику та сорти озимого гороху.

З назви компанії стає зрозуміло, що свою присутність вона почала з південного регіону України. Саме в Миколаївській, Одеській, Херсонській областях вже не один рік фермери отримують хороші врожаї таких гібридів як НС Таурус, НС Х 2652, НС Х 195 та інших. Особливістю наших гібридів є те, що навіть в найбільш посушливих регіонах (Запорізька і Херсонська області) фермера отримують високий урожай.

Однак, крім проблеми дефіциту вологи, не менш актуальним питанням є боротьба з вовчка. Саме на півдні України вовчок набув найбільшого поширення, поступово охоплюючи територію центральних областей. Ніхто з учених не візьметься сказати скільки рас сьогодні паразитує на полях нашої батьківщини.

Один з варіантів протидії вовчка - висів гібридів, які мають генетичну стійкість до поразки рослиною-паразитом. У лінійці «Юг Агролідер» всі гібриди мають стійкість до 5 рас вовчка. А гібриди НС Кнез, Златібор та НС Х 195 стійкі до всіх рас (A-G +) вовчка в Україні!

Постійним попитом серед фермерів користуються так звані «хімічні» гібриди, тобто мають стійкість до гербіцидів імідазолінової групи і групи сульфоніл сечовини. Використання технологій CLEARFIELD і SUMO спрощує обробку посівів соняшнику і знижує собівартість вирощування. Для роботи за технологією CLEARFIELD «Юг Агролідер» пропонує гібрид НС ІМІСАН, НС ТАУРУС, а з 2019 року ще й НС-Х-6045, для вирощування за технологією SUMO - однойменний гібрид НС СУМО 2017, НС Х 2652 і НС Х 1752, які мають стійкість до обробки гербіцидом «Експрес».

З 2017 року каталог компанії поповнився абсолютно новою культурою - озимим горохом НС Мороз. Даний сорт прекрасно підходить для західних областей України.

Компанія «Юг Агролідер» чітко усвідомлює відповідальність перед клієнтами, тому пропонує насіння тільки кращої якості. Допрацьовується посівний матеріал на власних заводах (Київська та Херсонська обл.). Якість очищення та калібрування і протруювання забезпечується німецьким профільним обладнанням PETKUS і контролюється високо профільними фахівцями. На заводі також є міні-лабораторія, працівники якої в короткий термін можуть визначити основні параметри посівного матеріалу. Крім того, всі насіння компанії «Юг Агролідер» проходить державну сертифікацію, що підтверджується документами на кожну партію.

На сьогоднішній день всі ми прямо або побічно є заручниками ситуації, яка склалася в країні. Не є винятком і «Юг Агролідер». Компанія фактично втратила виробничі потужності в Донецькій області, адже працювати там, на жаль, неможливо. Розуміючи, наскільки складною є фінансова ситуація у сільгоспвиробників, колектив компанії в поточному сезоні ініціював проведення обробки посівного матеріалу мікродобривами.

«Юг Агролідер» має на меті не просто забезпечити споживача якісним посівним матеріалом, але і допомогти фермеру отримати максимальний урожай з оптимальним витратами. Тому, шановні споживачі, вибір за Вами! Українська ціна за європейську якість, хіба не вигідну пропозицію?