Класична технологія

На сьогоднішній день соняшник – це один з найбільш вигідних видів сільськогосподарських культур в Україні. Завдяки класичній технології можна вирощувати будь-які сорти і гібриди соняшника відповідно до особливостей різних грунтово-кліматичних умов.

У каталозі компанії «Юг Агролідер» насіння соняшника сербської селекції від оригінатора NS Seme (Нові Сад, Сербія). Посівний матеріал «Юг Агролідер» вирощується на території України, адаптуючись до місцевих умов обробітку. Сильна генетика європейських батьківських ліній соняшника і адаптивність гібридів забезпечує успіх вирощування і отримання Вами прибутку.

Рекомендується застосовувати грунтові гербіциди для захисту від бур’янів посівів класичного соняшнику відповідно до порад від виробників даних препаратів. Серед найбільш популярних і поширених гербіцидів грунтової дії виділяють комерційні препарати на основі: ацетохлору, прометрину, пропізохлора, s-метолахлору і тербуталазину.

Якщо забезпечити повне дотримання технології вирощування, можна гарантувати високоякісний контроль над однорічними дводольними та злаковими бур’янами в посівах класичного соняшника.