/ / 10 лет. История успеха

10 лет. История успеха

З чого все починалось? В 2009 року почалась історія компанії Юг Агролідер, на той час компанія займалась виробництвом насіння вітчизняної селекції на незначних площах – до 100 гектарів. Це важкий, але цікавий етап розвитку – компанія шукала свій шлях, зупиняючись на різноманітних варіантах, будь-то насіння від Інститута ім. Юр’єва або «Євраліс Семенс». Таких партнерів було багато, більше десяти. Ми мали досвід роботи з різноманітними сільськогосподарськими культурами (ріпак, соя, озимий горох, кукурудза, насіннєва картопля та пшениця). Проаналізувавши ринок і попит на продукцію, наша команда у 2012 році заключає контракт з сербським інститутом NS Seme і з того часу наша компанія представляє сербську селекцію в Україні. Наш шлях був тернистим, через бойові дії на сході України довелось навіть перенести виробництво в іншу частину нашої країни. Але всі ці перепони та негаразди спонукали нас до пошуків кращого, до того, що ми маємо в теперішній час.

Компанія Юг Агролідер сьогодні:

  • команда кваліфікованих спеціалістів;
  • лідер серед виробників посівного матеріалу сербської селекції на території України;
  • потужний гравець на ринку сільськогосподарської продукції;
  • знаний Бренд на ринку посівного матеріалу;
  • надійна компанія, яка будує міцні, дружні та плідні стосунки зі своїми партнерами.

 

В цей значний для нас рік було встановлено новітнє обладнання по доробці насіння ТМ Петкус. Встановлення фотосепаратору, зумовило вихід компанії на якісно новий рівень по доробці насіння.

Ключовим нашим досягненням за останні декілька років є виведення на ринок таких гібридів як  НС Х 195 (Адмирал), НС Х 2652, НС Х 1752, НС Имисан, НС Таурус. До досягнень також можна додати цьогорічні гібриди, стійкі до усіх рас вовчку зареєстрованих на території України, це гібриди НС Кнез та Златібор, які за цей короткий час набрали не аби якої популярності серед сільхоз-виробників. Загальна площа вирощування, за весь час діяльності, порівняна з територією Черкаської області, а саме два мільйона гектар.

За цей час компанія Юг Агролідер зробила значний внесок в розвиток аграрної промисловості України і гарантує подальший розвиток та підтримку аграріїв нашої країни.

З повагою, колектив компанії «Юг Агролідер»

Similar Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.